Mateřská školka Zádveřice-Raková

Úterý, 16. 07. 2019
A+ A A-
09-06-2019

Luhačovský plaváček

V pondělí 4. června se uskutečnila každoroční plavecká soutěž Luhačovský plaváček.
Pět plavců z naší školky - Adámek, Robinek V., Kryštůfek, Sabinka P. a Bětuška P., se vydalo s paní učitelkou Míšou a tetou Luckou autobusem do Luhačovic, kde se nejprve “posilnili” v cukrárně a pak zamířili rovnou na městskou plovárnu, kde už na ně netrpělivě čekaly maminky dětí, které je přišly podpořit a fandit.
Letošního ročníku se zůčastnilo pět mateřských škol a soutěžilo se v šesti disciplínách. Šlo o splývání, skákání do vody, lovení barevných puků, podplavávání kruhů, sbírání předmětů pod vodou a běh po plovoucím mostě. Vyhodnoceny byly soutěžní týmy a jednotlivci. Naši zádveřičtí plavci byli moóóóc šikovní, i přes Robinkovo bolavé kolinko vyhráli krásné 2. místo v soutěži družstev a Adámek vybojoval druhé místo v soutěži jednotlivců. Děti si odvezly perníkové medaile, malé dárečky, diplom, novou hru a dárky do naší školky a hlavně spoustu zážitků.

Kalendář aktuálně

16.7. 6.30 MŠ ZAVŘENA

17.7. 6.30 MŠ ZAVŘENA

18.7. 6.30 - 19.7. MŠ ZAVŘENA

18.7. 6.30 - 19.7. MŠ ZAVŘENA

Nejoblíbenější články

eu 2017

Přihlásit se

Můžete se přihlásit, nebo Vytvořit účet