Mateřská školka Zádveřice-Raková

Úterý, 16. 07. 2019
A+ A A-
08-06-2019

Odemykání zahrady - akce s rodiči

V rámci projektu realizace interaktivní zahrady uspořádal klub rodičů při naší mateřské škole dne 30.5.odpolední akci na školkové zahradě. Na výrobu hmyzích domečků a ptačích krmítek ze dřeva bylo zapotřebí především šikovných tatínků, na zhotovení barevných závěsných zvonkoher z korálků a přírodnin či na malování kamínků se uplatnily kreativní maminky. Ovšem vše ve spolupráci s dětmi.
Ani deštivé počasí neodradilo natěšené účastníky a aktivních rodičů se sešlo opravdu hodně. Společně se svými dětmi vyrobili celou přehlídku nádherných dekorativních i praktických prvků podle návrhů paní Ing.Veroniky Petrášové, které budou následně využity při tvorbě naší interaktivní zahrady.
Děti zažívaly velkou radost z podařeného a společnými silami vytvořeného díla a největší odměnou pro ně byl opečený špekáček, na kterém si na samý závěr všichni s chutí pochutnali.

Děkujeme touto cestou všem nadšeným zúčastněným, ochotným maminkám za malé občerstvení, především ale pak panu Hanákovi a panu Stuchlíkovi za předchystání polotovarů náročnějších prvků, jakož i za poskytnutí vlastního nářadí a za velkou pomoc při výrobě výše zmíněných předmětů.
Největší dík však patří paní Ing.Petrášové za zdařilou organizaci celého odpoledne a za zajištění veškerého materiálu potřebného k výrobě.

Kalendář aktuálně

16.7. 6.30 MŠ ZAVŘENA

17.7. 6.30 MŠ ZAVŘENA

18.7. 6.30 - 19.7. MŠ ZAVŘENA

18.7. 6.30 - 19.7. MŠ ZAVŘENA

Nejoblíbenější články

eu 2017

Přihlásit se

Můžete se přihlásit, nebo Vytvořit účet